Водія, який побив велосипедиста в Києві, узяли під варту

Водія Mercedes - Benz G-500, який у Києві залишив без допомоги непритомного велосипедиста після того, як побив його, взяли під варту на 30 днів без права внесення застави.

Про це повідомляє Офіс генпрокурора.

Запобіжний захід 44-річному мешканцю Київщини Олександру Хілику 4 жовтня обрав Подільський райсуд Києва. Чоловік перебуватиме під вартою до 31 жовтня 2025 року.

Напередодні затриманому повідомили про підозру у завідомому залишенні без допомоги особи, яка перебуває у небезпечному для життя стані.

Побиття велосипедиста в Києві: що відомо

30 вересня 2025 року у Подільському районі Києва між 44-річним водієм Mercedes-Benz та 40-річним велосипедистом виник конфлікт через паркування автівки на велосмузі.

Роздратований зауваженням водій завдав велосипедисту кілька ударів по обличчю. Потерпілий знепритомнів і впав на асфальт. Після цього нападник відтягнув непритомного чоловіка до узбіччя та поїхав з місця конфлікту.

Його дії одразу кваліфікували як умисне завдання велосипедисту тяжких тілесних ушкоджень. Санкції статей передбачають покарання у вигляді увʼязнення до 8 років. Нині досудове розслідування триває.

2 жовтня у Білій Церкві на Київщині затримали водія Mercedes-Benz Олександра Хілика. Раніше стало відомо, що він фігурує в іншій гучній справі. Його компанію звинувачують у постачанні неякісного одягу для Тероборони та привласненні 25 млн грн. Чоловіка обвинувачують у заволодінні бюджетними коштами та їхній легалізації. Справу вже передали до суду, де фігуранту обрали запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Суд арештував працівника прокуратури, який збив жінку в Києві