Володимир Зеленський призначив голову КМВА з метою покращення оборони столиці
president.gov.ua

Сьогодні президент Володимир Зеленський відповідно до статті 4 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» підписав указ про призначення генерала Миколи Жирнова головою Київської міської військової адміністрації. Таке рішення було прийнято задля посилення оборони столиці України.

«Оборона столиці — понад усе. Тому я ухвалив рішення на час війни призначити головою Київської міської військової адміністрації професійного військового. Щоб гарантувати оборону міста. Щоб блокувати ворогу підступи до нашої столиці. Щоб у киян було все необхідне. Головою військової адміністрації буде генерал Жирнов Микола Миколайович», — повідомив Глава держави у зверненні.

За його словами, Микола Жирнов служив командувачем сил підтримки, на високому рівні організовував інженерне забезпечення бойових дій Збройних Сил України у 2014-2015 роках. Зараз він є державним експертом Служби військової безпеки в РНБО.

Президент повідомив, що Віталій Кличко залишається мером Києва.

«У нього буде своя сфера відповідальності. І тепер це буде спільна робота мера та голови військової адміністрації. Після війни повернемо все на свої місця у столиці», — зазначив Зеленський.

«Захистимо Київ — захистимо державу. Київ — це серце нашої країни. І воно має битися. І воно буде битися, щоб перемогло життя», — додав президент.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини та публікує дивовижні історії. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

«Я хотів би, щоб сьогодні від вас до нас звучало — «вибір Європою України»» — Володимир Зеленський