Ворог наступає на Сєвєродонецькому та Слов'янському напрямку, ЗСУ чинять опір — Генштаб
Генштаб ЗСУ

Генштаб опублікував вечірнє зведення щодо ситуації на фронті станом на 11 червня.

На Сіверському напрямку ворог вів мінометний вогонь по позиціях Сил оборони у прикордонних районах та об'єктах цивільної інфраструктури в населеному пункті Миропільське Сумської області.

На Харківському напрямку суттєвих змін не було. Ворог намагався утримати рубежі та обстріляв цивільну інфраструктуру в районах населених пунктів Уди, Прудянка, Циркуни і Верхній Салтів. 

На Слов’янському напрямку противник здійснював систематичні артилерійські обстріли. В районах Бражківки, Долини та Вірнопілля штурм росіян вдалося відбити, однак в Богородичному ворог намагається закріпитися.

На Лиманському напрямку підрозділи противника активних дій не вели. У напрямку Лисичанська окупанти активніше застосовують ствольну та реактивну артилерію.

На Сєвєродонецькому напрямку ворог обстрілював цивільну інфраструктуру в районах Сєвєродонецька, Лисичанська, Метьолкіного, Устинівки та Тошківки. ЗСУ успішно протистоять діям росіян в Сєвєродонецьку та відбили штурм в районі Метьолкіного. Противнику довелося ввести в операцію підрозділи резерву.

На Бахмутському напрямку ворог обстрілює українські позиції неподалік Миколаївки, Білогорівки, Гірськго, Комишувахи та Новолуганського. Завдав авіаудару поблизу Покровського.

В районі Попасної наступ ворога зупинили. Також окупанти наступають в районі Ниркового, у напрямку Миколаївки наступ противника захлинувся. У районі Берестового ворог зазнав втрат та відійшов на попередні позиції.

На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках активних бойових дій окупанти не вели, але обстрілювали цивільну інфраструктуру в районах Нью-Йорка, Авдіївки, Красногорівки та Новоандріївки. Штурмова авіація вдарила в районі Мар’їнки.

На Південнобузькому напрямку ворог обстрілював українські позиції у районах Добрянки, Великої Костромки, Мурахівки і Прибузького.  На Бессарабському напрямку суттєвих змін не було.

У Генштабі зазначили, що росіяни зазнають значних страт та додатково розгортають польовий шпиталь в населеному пункті Шебекіно Бєлгородської області.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

ЗСУ контролюють третину міста, хімзавод «Азот» обстрілюють окупанти — мер Сєвєродонецька