Ворог робив спроби наступу на різних напрямках, більшість невдалі — Генштаб
Генштаб ЗСУ

Генеральний штаб оприлюднив дані про стан справ на фронті ввечері 21 серпня.

На Волинському та Поліському напрямках обстановка залишилась без суттєвих змін.

На Сіверському напрямку ворог проводить ротацію окремих підрозділів в прикордонних районах Брянської та Курської областей. Також противник із ствольної артилерії обстріляв райони населених пунктів Мурав’ї та Залізний Міст Чернігівської області і Будки та Іскрисківщина Сумської області.

Є інформація, що ворог закриває окремі ділянки повітряного простору в Липецькій, Воронезькій та Білгородській областях у період з 22 по 25 серпня цього року.

На Харківському напрямку окупанти із танків, ствольної та реактивної артилерії обстріляли райони населених пунктів Прудянка, Нове, Руськи Тишки, Перемога, Старий Салтів, Коробочкине, Слобожанське та Великі Проходи. Завдали авіаційних ударів біля Старого Салтова та Гусарівки.

На Слов’янському напрямку зафіксовано артилерійські обстріли біля Краснопілля, Червоного і Долини. Ворог провів розвідку боєм у напрямках Петропілля — Дмитрівка, Пасіка — Богородичне, успіху не мав, відійшов.

Намагався вести штурмові та наступальні дії у напрямках Бражківка — Нова Дмитрівка, Довгеньке — Долина, Сулигівка — Дібрівне та Петропілля — Карнаухівка, зазнав втрат та відступив.

На Краматорському напрямку ворог не припиняє обстріли неподалік Миколаївки, Сіверська, Спірного та Івано-Дар’ївки.

На Бахмутському напрямку противник застосував артилерію поблизу Бахмута, Яковлівки, Веселої Долини і Кодеми та авіацію — біля Зайцевого, Бахмута і Соледара. Ворог спробував наступати на напрямках Покровське — Бахмутське, Семигір’я — Зайцеве, Новоселівка — Нью Йорк. Отримав відсіч та відступив.

На Авдіївському напрямку ворог зі ствольної та реактивної артилерії обстріляв райони населених пунктів Авдіївка, Мар’їнка та Піски. Завдав авіаударів неподалік Мар’їнки, Водяного і Красногорівки. Невдало провів розвідку боєм у напрямку Спартак — Опитне.

Проводив наступальні та штурмові дії на напрямках Новоселівка Друга — Красногорівка, Веселе — Піски, Олександрівка — Мар’їнка. З втратами відступив. На напрямку Лозівський — Піски підрозділи противника мають частковий успіх.

На Новопавлівському напрямку ворог обстрілював райони Павлівки, Великої Новосілки, Пречистівки та Вугледара. Задіяв авіацію для удару поблизу Новомихайлівки. Здійснив невдалу спробу наступу в напрямку Луганське — Побєда.

На Запорізькому напрямку окупанти вели обстріли із ствольної та реактивної артилерії поблизу Гуляйполя, Оріхова, Бурлацького та Новополя. Ударів авіації зазнали райони населених пунктів Гуляйполе, Червоне та Новосілка.

На Південнобузькому напрямку противник обстрілював військові та цивільні обʼєкти по лінії зіткнення. Завдав авіаударів біля Ольгиного, Новогригорівки, Таврійського та Лозового. Намагався просунутися у напрямку Олександрівка — Таврійське, успіху не мав. На напрямку Васильки — Благодатне має частковий успіх.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Росіяни значно збільшили кількість ракетоносіїв у Чорному морі — Сили оборони півдня