Ворог розпочав примусову мобілізацію на окупованих територіях трьох областей — розвідка

Російські загарбники розпочали примусову мобілізацію на тимчасово окупованих територіях України. Йдеться про Херсонську, Запорізьку та Харківську області. 

Про це повідомляє Головне управління розвідки МОУ.

Погрожуючи розстрілом, до російської армії «призивають» медиків, аби на передовій вони надавали першу медичну допомогу пораненим росіянам.

За даними української розвідки, у Вовчанську Харківської області персонал первинної медико-санітарної допомоги примусово відправляють на передову для надання першої медичної допомоги російським пораненим. У разі відмови погрожують розстрілом.

Також росіяни почали «мобілізувати» молодь на тимчасово окупованих територіях Херсонської, Запорізької та Харківської областей. Щоб не зірвати «мобілізацію», росіяни практично повністю перекрили можливість виїзду із Херсонської області на контрольовані Україною території. Також значно обмежена можливість виїзду у бік росії.

У Запорізькій області російські військові та працівники ФСБ шукають людей призовного віку. Місцевими хочуть поповнити склад бойових підрозділів рф на найбільш проблемних напрямках.

Раніше в українській розвідці повідомили, що у так званій «ДНР» не вистачає «народних міліціонерів», більшість загинули у боях.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

З 30 квітня окупанти заборонять виїзд з Криму, щоб люди не втекли від призову до армії росії — Генштаб