Ворог спробував наступати на кількох напрямках, але ніде не мав успіху — Генштаб
Генштаб ЗСУ

У Генеральному штабі розповіли про становище на фронті станом на вечір 27 серпня.

На Волинському та Поліському напрямках зберігається загроза ракетних та авіаційних ударів з території Білорусі.

На Сіверському напрямку ворог обстріляв райони Товстодубового, Вільного та Шевченкового Сумської області.

На Харківському напрямку противник із артилерії відкрив вогонь по районах населених пунктів Костянтинівка, Світличне, Калинове, Дементіївка, Борщова, Черкаські Тишки, Олександрівка, Шестакове, Верхній Салтів, Базаліївка, Лебяже та Пришиб. Авіація противника вдарила біля Мосьпанового та Залимана. Ракетних ударів зазнали райони населених пунктів Дергачі, Чугуїв та Олександрівка.

Ворог також спробував провести штурм в напрямку Дементіївки, але отримав відсіч та відійшов.

На Слов’янському напрямку окупанти вогнем ствольної артилерії та РСЗВ намагалися зруйнувати обʼєкти цивільної інфраструктури біля Норцівки, Рідного, Дмитрівки, Мазанівки, Курульки, Петрівського та Черкаського. Була спроба наступу в напрямку Бражківки, але безуспішна.

На Краматорському напрямку артилерійських обстрілів зазнали райони Спірного, Сіверська та Тетянівки. Ворог завдав авіаційного удару неподалік Івано-Дарʼївки. Окупанти вели наступ у напрямку Григорівки, успіху не мали.

На Бахмутському напрямку зафіксовано обстріли біля Бахмута, Соледара, Яковлівки і Кодеми. Після ударів ворожої авіації ЗСУ відбили наступ противника у напрямках населених пунктів Соледар та Зайцеве.

На Авдіївському напрямку ворогі з танків, ствольної та реактивної артилерії намагався зруйнувати важливі обʼєкти інфраструктури, завдати втрат нашим підрозділам в районах Авдіївки, Нью-Йорка, Торецького, Красногорівки та Новобахмутівки. Завдав авіаударів біля Мар’їнки та Невельського. Спробував наступати у напрямках населених пунктів Невельське і Олександропіль, успіху не мав.

На Новопавлівському напрямку ворожі підрозділи продовжували обстріли неподалік Павлівки, Єлизаветівки, Новомихайлівки та Великої Новосілки. Противник завдав авіаударів по району Володимирівки. Вів наступальний бій у напрямках Пречистівки та Павлівки, успіху не мав.

На Запорізькому напрямку противник обстріляв території біля Залізничного, Новоукраїнського, Шевченко, Преображенки, Червоного, Январського, Времівки, Степногірська, Новополя та Новоданилівки. Ударів авіації зазнали райони населених пунктів Ольгівське, Новопіль, Гуляйпільське та Новоданилівка.

На Південнобузькому напрямку противник здійснює обстріли із танків, ствольної артилерії та РСЗВ по лінії зіткнення. Завдав авіаційних ударів біля Великого Артакового, Первомайського та Ольгиного.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.