Ворог завершив підготовку до великої битви на Донбасі — голова ОВА

Російські війська завершили підготовку до масованого наступу на території Луганської області. Про це розповів Сергій Гайдай, голова обласної військової адміністрації.

 «Ми відчуваємо закінчення підготовки до того масованого прориву, до тої великої битви, яка буде у нас на Луганщині і Донеччині» , — наголосив він.

Гайдай наголосив, що ворог регулярно намагається прорвати нашу оборону. 7 квітня бої у Рубіжному тривали з 4 ранку і до пізньої ночі. Українські військові знищили кілька танків та БТРів, а також до 50 ворожих солдатів.

«Ми бачимо збільшення накопичення сил, кількості обстрілів, бомбардувань і спроб атак, але це ще не прорив», — підкреслив голова ОВА.

Гайдай додав, що ворог «стирає з обличчя землі» цілі населені пункти.

«Оркам не потрібна луганська територія, луганські міста взагалі. Їм потрібна галочка на кордоні Луганської області. Їм на людей наплювати», — розповів він.

Однак і в таких умовах з початку повномосштабного російського вторгнення з Луганщини централізовано евакуювали близько 30 тис. громадян. Це число не враховує людей, які виїхали на власному транспорті та вивезених волонтерами.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Битва за Донбас нагадуватиме Другу світову. Україні потрібна зброя — Кулеба