404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Вперше за 70 років у США стратять жінку на федеральному рівні
Twitter fox4kc

Американка Ліза Монтгомері в 2004 році у штаті Міссурі задушила вагітну жінку. Потім вона вирізала та викрала її дитину. 12 січня її мають позбавити життя за жорстоке вбивство.

Жінку мали стратити 8 грудня 2020-го, проте її адвокати захворіли на коронавірус. Якщо вирок виконають, то Монтгомері стане першою жінкою, страченою за майже 70 років на федеральному рівні, передає BBC.

«Кухонним ножем Монтгомері розрізала Стіннет живіт, що змусило її прийти до тями. Почалася боротьба, і Монтгомері задушила Стіннет до смерті. Потім Монтгомері витягла дитину з тіла Стіннет, взяла її з собою і намагалася видати за свою власну», — йдеться у повідомлення.

Юристи Монтгомері заявили, що подадуть клопотання про те, щоб судді переглянули своє рішення. Страта Монтгомері має відбутися лише за кілька днів до вступу на посаду обраного президента Джо Байдена.

Раніше він підтримував смертну кару як сенатор штату Делавер. Однак під час президентської кампанії Байден неодноразово казав, що після інавгурації припинить федеральні страти.

Довідка

Востаннє уряд Штатів стратив Бонні Гіді у 1953 році. Вона померла в газовій камері в штаті Міссурі.

У США злочинців страчували 17 років тому. Проте в 2019 році чинний американський лідер Дональд Трамп наказав повернути смертну кару.

Казахстан скасував смертну кару