Вулиці на честь бойовиків: росіян «готують» до приєднання «ЛДНР» до росії — ЗМІ

В деяких російських регіонах з’являться вулиці названі на честь військових та політиків так званих «ЛДНР».

Про це пише видання Meduza.

Зокрема, вулиці на честь Захарченка назвуть у Курську, Брянську Грозному, Якутську та Омську. А ще у кількох містах — на честь загиблого командира батальйону «ДНР» Володимира Жоги. Крім того, пропонували називати вулиці на честь загиблих російських військових, а також в одному з російських міст з'явиться вулиця Захисників Донбасу.

Як стверджує одне з джерел видання близьке до кремля, здебільшого місцева влада обирає вулиці на честь Захарченка та Жоги, щоб не загострювати увагу на втратах російської армії.

За словами ще одного співрозмовника Meduza, ціллю такого перейменування є  провести паралелі між війною в Україні та Великою вітчизняною. Ще джерело стверджує, що таким способом йде підготовка громадської думки до «приєднання» окупованих територій до росії.

«На відновлення «республік» будуть виділятися бюджетні гроші, а людям і так важко через інфляцію в країні. Так вони будуть розуміти — витрачаємо не на чужих, на своїх», — наголосило джерело.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Колаборанти хочуть приєднати Херсон до росії без проведення «референдуму»