404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Вулиця Дніпра стала кращою у світі за версією Всесвітнього конкурсу світлового дизайну
Facebook Borys Filatov

Оздоблення пішохідного бульвару на вулиці Короленка перемогло у Всесвітньому конкурсі світлового дизайну LIT Awards. Таку нагороду українці отримали вперше.

Про це повідомив міський голова Дніпра Борис Філатов у Facebook.

«Це вулиця Короленка, вона ж в народі «тупик Коломойського». Та вулиця, яку за версією телеканалу повністю змило дощем. Та вулиця, де Філатов зрубив всі дерева і вкрав всі гроші, а Боря-гробар поставив іржаві шибениці та труни», — написав мер.

 

Это улица Короленко, она же в народе «тупик Коломойского» Та улица, которую по версии телеканала «Г+Г» полностью смыло...

Posted by Borys Filatov on Monday, February 8, 2021

Конкурс започаткувала міжнародна незалежна компанія Фармани Груп. Їхня штаб-квартира нині розташована у Лос-Анджелесі. Нагороду створили, щоб показати світу якнайбільше талановитих промислових та світло-дизайнерів.

 

Дніпро - краще місто на планеті Земля! Не вірите? А от у Лос-Анджелісі так думають! Дніпро отримав престижну всесвітню...

Posted by Anton Andriienko on Monday, February 8, 2021

У журі — експерти з усього світу. Серед них були й фахівці з внутрішнього та зовнішнього освітлення. Окрім вулиці Короленка, перші місця також посіли проєкти з Китаю, Норвегії та Росії.

Протягом 2020-го у конкурсі взяли участь 350 проєктів із 45 країн світу. Однак переміг саме дніпровський дизайн. Конкурс проводять з 2017 року. Його пропустили тільки торік через пандемію.

Дніпрянку визнали найкращою легкоатлеткою Європи в січні