Вже у червні програми центру «Коперник» у Варшаві будуть доступні українською

Невдовзі сотні тисяч українських дітей у Польщі отримають змогу зробити перші кроки у науці завдяки Малій академії наук та варшавському центру «Коперник» – одному з найкращих європейських музеїв науки.

В рамках проєкту Мала академія наук України підготує україномовні версії програм Центру. Тут знаходиться понад 450 інтерактивних експонатів, за допомогою яких відвідувачі можуть проводити експерименти, які роблять більш зрозумілими складні природні явища. Центр є найбільшою установою в галузі популяризації науки у Польщі та однією з найбільш передових в Європі.

«Екскурсії, виставки, сеанси, програми навчання, недільні школи будуть доступні також й маленьким українцям. А ще проєкт сприятиме розробці нового українськомовного освітнього контенту», – говорить Станіслав Довгий, президент МАНУ.

Над перекладом матеріалів з польської на українську зараз працюють евакуйовані працівники МАН, що вимушено із родинами перебувають у Польщі. У процес залучено понад 15 спеціалістів академії.

Наразі всі громадяни України можуть безплатно відвідати Центр науки «Коперник» у Варшаві.

Нагадаємо, як вже писав Chas News, цього року замість Зовнішнього незалежного опитування випускники складатимуть Національний мультипредметний тест.

В окупованому Криму хочуть виключити англійську мову із шкільної програми
У Харкові повністю відновила рух Салтівська гілка метро