404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Washington Post розповіла, як проходить робочий день президента США Джо Байдена

Як проводить свій робочий день американський президент Джо Байдена, розповіло видання The Washington Post.

Репортер Ешлі Паркер поговорила з близькими до Байдена людьми, які на умовах анонімності погодилися розповісти про розпорядок дня президента США.

Співрозмовники повідомили, що ранок 78-річного Байдена починається зі спорту, а саме з силового тренування з підняттям ваги і використанням велотренажера.

Президент дивиться ранкові телешоу CNN «Новий день» або MSNBC «Ранковий Джо» та відстежує смертність від COVID-19 в країні. Також Байден зранку переглядає новинний дайджест великих видань США, особливо приділяючи увагу новинам з рідного штату Делавер.

Потім Байден і віцепрезидент Камала Харріс слухають доповідь американської розвідки про світові події у гарячих точках.

Далі президент зустрічається із главами департаментів. Щонайменше раз на тиждень зустрічається з міністром оборони США Ллойдом Остіном, держсекретарем Ентоні Блінкеном і головою Об'єднаного комітету начальників штабів Марком А. Міллі.

Потім Байден проводить нараду зі своїми радниками. За день робить в середньому один-два публічні виступи.

Журналіст The Washington Post зазначає, що у порівнянні з Дональдом Трампом Байден менш активний протягом дня — попередній американський президент проводив більше часу на робочому місці і дуже часто виступав перед ЗМІ.

Нинішні і колишні радники додають, що Байден — людина звички. Американський лідер дуже полюбляє апельсиновий напій Gatorade та шоколадне печиво.

Байден розповів, за якої умови він зустрінеться з лідером КНДР