Washington Post розповіла, як проходить робочий день президента США Джо Байдена

Як проводить свій робочий день американський президент Джо Байдена, розповіло видання The Washington Post.

Репортер Ешлі Паркер поговорила з близькими до Байдена людьми, які на умовах анонімності погодилися розповісти про розпорядок дня президента США.

Співрозмовники повідомили, що ранок 78-річного Байдена починається зі спорту, а саме з силового тренування з підняттям ваги і використанням велотренажера.

Президент дивиться ранкові телешоу CNN «Новий день» або MSNBC «Ранковий Джо» та відстежує смертність від COVID-19 в країні. Також Байден зранку переглядає новинний дайджест великих видань США, особливо приділяючи увагу новинам з рідного штату Делавер.

Потім Байден і віцепрезидент Камала Харріс слухають доповідь американської розвідки про світові події у гарячих точках.

Далі президент зустрічається із главами департаментів. Щонайменше раз на тиждень зустрічається з міністром оборони США Ллойдом Остіном, держсекретарем Ентоні Блінкеном і головою Об'єднаного комітету начальників штабів Марком А. Міллі.

Потім Байден проводить нараду зі своїми радниками. За день робить в середньому один-два публічні виступи.

Журналіст The Washington Post зазначає, що у порівнянні з Дональдом Трампом Байден менш активний протягом дня — попередній американський президент проводив більше часу на робочому місці і дуже часто виступав перед ЗМІ.

Нинішні і колишні радники додають, що Байден — людина звички. Американський лідер дуже полюбляє апельсиновий напій Gatorade та шоколадне печиво.

Байден розповів, за якої умови він зустрінеться з лідером КНДР