Як виглядає аеродром «Бельбек» після повідомлень про вибухи: супутникові фото

Супутникові фото підтверджують, що військовий аеродром «Бельбек» під Севастополем після повідомлень про вибухи 198 серпня не зазнав жодних пошкоджень. На ньому досі перебуває багато російських літаків.

Відповідні знімки компанії Planet Labs опублікував Тайлер Роговей, головний редактор американського онлайн-журналу The War Zone.

аеродром бельбек

аеродром бельбек літаки

аеродром бельбек супутникові фото

Він звернув увагу, що на аеродромі розміщені літаки МіГ-31, Су-34, Су-30 та Су-27.

аеродром бельбек літаки фото

Нагадаємо, ввечері 18 серпня одночасно із новинами про масштабну пожежу на складі боєприпасів у Бєлгородській області з'явилися повідомлення про вибухи у Бельбеку. У мережі навіть поширювалися фейкові відео загоняння на аеродромі. Згодом окупаційна адміністрація Севастополя заявила про збитий безпілотник.

У новому звіті американського Інституту вивчення війни відзначається, що нещодавні українські удари по російській транспортній і військовій інфраструктурі у Криму та Херсонській області знижують впевненість росії у безпеці своїх тилових об'єктів. А поширення російськими користувачами у соцмережах перебільшених та фейкових повідомлень про інцидент у Бельбеку «вказують на більш широку паніку у росії».

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

ЗСУ знесли вишку зв’язку окупантів у Бєлгородській області (відео)