«Якщо любиш — піди». Студенти вимагають відставки Шкарлета під Офісом президента (фото, відео)

14 лютого студенти київських вузів зібралися під Офісом президента. Вони вимагають відставки міністра освіти Сергія Шкарлета.

Як пише «Інтерфакс», у акції брали участь близько 500 осіб. Переважно, це студенти Києво-Могилянської академії, Київського політехнічного інституту, Національного авіаційного університету, Київського національного університету ім. Шевченка.

Крім звільнення міністра освіти вони вимагають визнання виборів у НаУКМА, а також прибрати з посади ректора НАУ Максима Луцького, який забудовує територію університету. Крім того, він підпадає під закон про люстрацію та за президенства Януковича був у складі «Партії регіонів».

«Студентська спільнота України виходить на протест проти Сергія Шкарлета! Попри численні листи від органів студентського самоврядування провідних українських університетів до прем'єр-міністра та комітета Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій, процес відставки міністра-плагіатора не запущено», — заявляють організатори.

Зокрема студентів не влаштовує, що у очільника МОН виявляли плагіат в наукових роботах. Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти виявило плагіат у чотирьох працях Шкарлета.

Крім того, у 2010 році він балотувався у депутати Чернігівської обласної ради від «Партії регіонів». Тоді він заявляв, що розділяє всі цінності політсили.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини та публікує дивовижні історії. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

«МОН, згадай закон». Студенти Києво-Могилянської академії під Кабміном вимагають відставки Шкарлета (фото)