404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Янукович хоче онлайн відвідати засідання суду у справі Майдану
УНІАН

Експрезидент-втікач Віктор Янукович хоче взяти участь в режимі відеозв'язку в засіданні суду у справі про розгін Майдану 18-20 лютого 2014 року.

Про це адвокат Януковича Віталій Сердюк розповів у Facebook.

«9 грудня о 14:45 в Печерському районному суді Києва розглядатиметься клопотання ОГП про обрання четвертому президенту України запобіжного заходу у справі Майдану. Віктор Янукович вимагає особистої участі в процесі, залучення до нього потерпілих і допиту свідків», — зазначив Сердюк.

 

#справа_Майдану 9 декабря в 14:45 в Печерском районном суде Киева будет рассматриваться ходатайство ОГП об избрании...

Posted by Виталий Сердюк on Tuesday, December 8, 2020

За його словами, Янукович звернувся до Печерського райсуду з вимогою забезпечити його особисту участь у процесі. У 2016 році це вже робив Святошинський суд у цій же справі.

Захист Януковича пропонує заслухати обидві сторони. Сердюк вважає, що необхідно публічно допитати Миколу Азарова, Віталія Захарченка, Олександра Якименка, Арсенія Яценюка, Петра Порошенка, Андрія Парубія, Олександра Турчинова, Юрія Луценка та Давида Жванію.

Адвокат заявив, що передає суду і вимагатиме публічного вивчення 15 томів матеріалів, які нібито підтверджують причетність до розстрілів на Майдані «представників постмайданної влади».

В Апеляційному суді Києва пояснили, чому скасували заочний арешт Януковича