404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Японські бібліотеки стерилізують книги за допомогою ультрафіолету та очищають сторінки від пилу

Бібліотеки в Японії покладають надії на машини, які стерилізують книги за допомогою ультрафіолету. Вони дають відвідувачам певність у користуванні виданнями під час пандемії коронавірусу.

Бібліотеки по всій країні встановлюють машини, які за 30 секунд стерилізують книги за допомогою ультрафіолетового випромінювання та очищають сторінки від пилу.

У бібліотеці Нарімасу в Ітабасі, на північ від Токіо, така машина встановлена ​​з 2018 року, але керівник закладу заявив Reuters, що зараз її використовують втричі більше.

Гості можуть скористатися машиною, яка встановлена поруч із стійкою реєстрації, коли беруть книгу, а потім при поверненні. Однак це не є обов'язковим.

Для багатьох із тих, хто знаходився в бібліотеці в середу, машина була настільки ж новинкою, як і стримуючим фактором від COVID-19.

Еріко Ісозакі, яка щотижня приходить до бібліотеки, щоб узяти дитячі книги, сказала, що машина розважала її сина, який, схоже, був зачарований синім ультрафіолетовим світлом. «Я не впевнена, наскільки це ефективно, але я думаю, що це краще, ніж ніщо. І це весело», — сказала Ісозакі.

Багато користувачів бібліотек — люди похилого віку, тому їхня безпека надзвичайно важлива.

Хоча Японія уникла величезної кількості випадків COVID-19 та смертей, які спостерігалися в інших країнах світу, зараз вона переживає третю хвилю пандемії.

Станом на середу Японія повідомила про 167 330 випадків коронавірусу, в результаті яких загинуло 2458 людей.

Японія обдумує обмежене відновлення туристичних поїздок іноземців із весни