404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Японські вчені розробили їстівний пакет для оленів
Pixabay

Власник паперової компанії Такасі Накамура разом з ще двома японцями розробили безпечний для оленів пакет. Він складається із перероблених картонних коробок з-під молока та рисових висівок — інгредієнта, який використовують у сухарях для оленів.

Про це повідомляє BBC.

Накамура вирішив розробити їстівний пакет, бо місцеві тварини гинуть, з необережності проковтуючи пластикові відходи. Торік у одного з оленів місцеві зоозахисники виявили близько 4 кг сміття у шлунку, пише видання. Їстівний пакет коштує $0,95. Водночас поліетиленовий вартує лише кілька центів.

Накамура зазначив, що його компанія вже продала близько 3500 таких пакетів шести місцевим компаніям. Згідно з даними Японської лабораторії з досліджень продуктів харчування, такі пакети цілком безпечні для споживання.

Довідка

У місцевому парку проживає понад 1200 оленів, які вільно кочують та охороняються законом. Відвідувачам дозволено годувати їх спеціальними сухарями без цукру, які продають без упаковки. Втім, багато хто дає тваринам інші снеки, викидаючи пакування у парку. Олені відчувають запах їжі, тому з’їдають сміття і часто від цього гинуть.

Раніше ми писали, що в Україні пройшов перший Instagram-мітинг. 

Відео з милими тваринками знижують рівень стресу. Доведено експериментально! (фото, відео)