Young Blood: відкрито подачу заявок для молодих українських музикантів у премії Jager Music Awards 2024

30 січня у київському культурному просторі «КультМотив» відбувся лонч премії Jager Music Awards 2024. Подія відкрилась символічним виступом музиканта та продюсера Cepasa та представниці нової хвилі української музики lowcost49

Центральною точкою відкриття Jager Music Awards 2024 став старт подачі заявок у спеціальній номінації Young Blood для молодих українських музикантів.

На офіційному сайті Jager Music Awards сольні виконавці, музичні дуети та гурти альтернативної сцени можуть зареєструвати свою кандидатуру для участі у премії. Після модерації профайли номінантів Young Blood стануть доступні на сайті для відкритого голосування. Згідно з правилами Jager Music Awards, у шорт-лист Young Blood потраплять 56 молодих представників альтернативної української сцени, які отримають грошові винагороди у розмірі 10 тис.грн. Прийом заявок учасників з усіх куточків країни триватиме до 8 лютого.

Ба більше, у 2024 році у номінації Young Blood відбудуться нововведення. У номінації буде одразу дев’ять переможців: три People's Choice (за результатами голосування на сайті), три Jury's Choice (за результатами голосування експертної ради премії) та три Brand Choice (якого оберуть представники Jägermeister). Всі вони отримають грошові призи у розмірі 50 000 гривень, які зможуть витратити на розвиток своєї професійної музичної кар’єри або віддати на благодійність.

«Номінація Young Blood завжди займала особливе місце у премії Jager Music Awards, адже молоді виконавці — це майбутнє української музичної сцени та культури загалом. Яскраві, автентичні, самобутні — від року в рік дуже важко обирати між безліччю талантів, кожен з яких заслуговує на відзнаку. Вони справжні майстри своєї справи та свого жанру. Головна мета цьогорічної премії — підтримати інформаційно та фінансово молодих виконавців та показати, що незважаючи ні на що, ми продовжуємо творити новітню українську культуру», — каже бренд-менеджер Jägermeister Олександр Перера.

Загальна сума фонду Jager Music Award 2024 на підтримку української музичної індустрії складає 1,4 млн грн.

Подати заявку на участь у Young Blood можна на сайті jagermusicawards.com.ua

Нагадаємо, Jager Music Award – премія незалежної музики, яка підтримує розвиток альтернативної української сцени з 2018  року.  Цього року професійне журі загалом визначає переможців у 8 категоріях: «Артист року», «Трек року», «Відео року», «Колаба року», «Явище року», «Лейбл року», «Майданчик року» та «Журналіст року». 

На офіційному сайті премії jagermusicawards.com.ua можна слідкувати за всіма номінаціями та етапами відбору.

У Великій Британії гітаристу Queen Браяну Мею присвоїли лицарський титул