З порту «Південний» (у місті Южне) вийшло перше судно з продовольством. Про це повідомляє пресслужба Мінінфраструктури.
Судно балкер SACURA прямує до Італії. Судно обєдналося в один караван з балкером ARIZONA, який відправився з порту «Чорноморськ». Разом вони рушили до Туреччини. На їх борту 60 тис. тонн агропродукції.
«Сьогодні до реалізації Ініціативи повноцінно залучено найбільший український порт – «Південний». Таким чином усі порти Великої Одеси задіяні для експорту агропродукції.
Наразі наша ціль — нарощування перевалки в портах. Протягом 2-х тижнів плануємо вийти на обсяг перевалки 3-5 суден на добу», — заявив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.
На враховуючи відправлених сьогодні суден з українських портів уже вийшли 8 суден з агропродукцією.
Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.