З Тріумфальної арки у Франції зняли прапор ЄС після обурення ультраправих сил
Unsplash

Великий прапор ЄС на Тріумфальній арці в Парижі, який повісили з нагоди шестимісячного головування Франції у Раді Євросоюзу, зняли після вимоги правих та ультраправих лідерів.

Влада країни заперечує, що причиною зняття стягу були слова опозиції. Клеман Бон, молодший міністр у справах Європи, сказав, що прапор опустили «за планом», повідомляє Reuters.

Перед цим Марін Ле Пен, кандидатка у президенти від ультраправого «Національного зібрання» заявила, що вона «обурена тим, що французький прапор був замінений прапором Європейського Союзу під Тріумфальною аркою над могилою невідомого солдата».

А журналіст Ерік Земмур, якого також називають ультраправим, назвав стяг ЄС на Тріумфальній арці «зневагою до національного прапора». 

Зараз у Франція активно триває передвиборча кампанія. У квітні країна обиратиме нового президента, тому ситуація між політичними силами напружена.

Раніше Сhas News писав, що в новорічну ніч у Франції підпалили 874 автомобілі. «Традиція» палити автомобілі існує в країні з 1990-х років.

Франція запровадила безкоштовні контрацептиви для жінок віком до 25 років