Українські військові, які тримають оборону на «Азовсталі», у перервах між боями грають в шахи та читають книги.
Відповідні фотографії опублікувала пресслужба Держприкордонслужби.
«Попри надскладні умови, прикордонники Маріуполького загону морської охорони разом з іншими захисниками Маріуполя продовжують тримати оборону на Азовсталі! А у перервах наші Герої відволікаються грою в шахи та читанням книг», — йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, в Маріуполі тримають оборону бійці полку спеціального призначення Нацгвардії «Азов», 12-та бригада Нацгвардії України, 36-та окрема бригада морської піхоти, прикордонники, поліцейські, добровольці та тероборона Маріуполя.
Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.