Законопроєкт про 150 днів на оновлення даних: Міноборони не підтримало збільшення термінів

Міністерство оборони України не підтримало збільшення термінів оновлення даних у ТЦК для військовозобов’язаних з 60 до 150 днів. 

Це підтверджує лист міністра Рустема Умєрова Верховній Раді від 25 червня, який є у розпорядженні видання «Українська правда».

«У Міністерстві оборони України, в межах компетенції, з урахуванням проведеного аналізу уточнення даних громадянами України через електронний кабінет, центри надання адміністративних послуг та шляхом особистого прибуття до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, додатково опрацьовано проєкт Закону України «Про внесення змін до Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до еяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку» щодо продовження строку оновлення військово-облікових даних», реєстраційний № 11305 від 29.05.2024, поданий народним депутатом України Ар’євим В.І. та іншими народними депутатами України, який не підтримується», — йдеться у листі.

Нагадаємо, у документі від 24 червня, який підписав міністр оборони Рустем Умєров, зазначалося, що збільшення термінів оновлення даних у ТЦК для військовозобов’язаних з 60 до 150 днів підтримується.

Нагадаємо, що оновити дані військовозобов'язані українці повинні до 16 липня 2024 року. Зробити це можна в ТЦК, ЦНАП або додатку «Резерв+».

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

У Міноборони розповіли, скільки придатних до служби серед тих, хто оновив свої дані