404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Залучених до ЗНО освітян вакцинуватимуть китайським препаратом CoronaVac
Council of Europe

Освітян, залучених до зовнішнього незалежного оцінювання, за їхнім бажанням, прищеплюватимуть вакциною CoronaVac проти COVID-19 китайської компанії Sinovac Biotech. Про це повідомляє на сайті Міністерство освіти і науки.

«Працівників освіти, залучених до проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) у 2021 році, за їхнім бажанням, щеплюватимуть вакциною CoronaVac проти COVID-19 виробництва Sinovac Biotech, що надійшла до України 25 березня 2021 року», пише пресслужба міністерства.

Проведення ЗНО з дотриманням заходів безпеки є важливим та необхідним етапом для початку вступної кампанії 2021 року. Вакцинування відбуватиметься добровільно. Наше основне завдання — організація безпечних умов для проходження тестування

У МОН повідомляють, що освітян вакцинуватимуть мобільні бригади з імунізації. Ними керуватимуть регіональні координатори з вакцинації.

Освітяни, які залучені до ЗНО та мають бажання вакцинуватися, можуть звертатися до структурних підрозділів з питань освіти ОДА. Там роблять списки для регіональних координаторів із вакцинації.

У МОН підкреслили, що через 28 днів після щеплення першою дозою освітян, які матимуть бажання щеплюватися, вакцинують другою дозою з тієї ж партії вакцин CoronaVac.

14 квітня в Україні розпочалося щеплення вакциною CoronaVac. Окрім освітян, насамперед вакцинуватимуть олімпійців і паралімпійців, які представлятимуть Україну на змаганнях в Токіо у 2021 році, а також співробітників патрульної поліції.

Загалом вакцинація від COVID-19 стартувала в Україні 24 лютого, першим щеплення отримав лікар із Черкас — вакциною Oxford/AstraZeneca (Covishield).

25 березня до України з Китаю прибула перша партія (215 тис. доз) із замовлених Україною 1,915 млн доз вакцини проти COVID-19 CoronaVac.

Фахівці університету імені Богомольця повідомили, що китайська вакцина CoronaVac має ефективність 83%.

Степанов сказав, що з 10 квітня українців щепитимуть китайською вакциною CoronaVac