Заступник директора ДБР живе у квартирі за $900 тис., хоча декларує орендовану квартиру — розслідування

Заступник директора Державного бюро розслідувань і керівник Головного слідчого управління ДБР Олександр Удовиченко живе у квартирі в одному з найелітніших столичних ЖК Regent Hill вартість якої досягає майже $1 млн. Проте в декларації посадовця згадки про цю нерухомість відсутні.

Про це йдеться у розслідуванні hromadske.

Згідно зі своєю декларацією, чиновник орендує квартиру у Голосіївському районі Києва неподалік метро «Васильківська» — це також елітний ЖК Park Avenue VIP.    

Утім, журналістам вдалося зафіксувати службову Toyota Camry на номерах прикриття, яка виїжджала з паркінгу ЖК Regent Hill на Печерську — і за 10 хвилин заїжджала в будівлю ДБР.

У самого Олександра Удовиченка немає нерухомості ані в ЖК Regent Hill, ані взагалі у столиці. Квартира у ЖК Regent Hill записана на близьку родичку коханої жінки Олександра Удовиченка — Христини Копач. Ірина Копач, найімовірніше, є тіткою жінки. 

Апартаменти в ЖК Regent Hill площею 125 кв.м. вона придбала в жовтні 2022 року. Ринкова вартість нерухомості такого метражу у вказаному ЖК стартує від 37 млн грн — $900 тис.

Проте, за даними журналістів, Копач купила квартиру в елітному ЖК всього за 1,9 млн грн (трохи більше ніж за $50 тис. за курсом 2022 року). За такою ціною в столиці можна купити хіба що квартиру у старому житловому фонді.

Сама Ірина Копач живе в Одесі й працює косметологинею — підписи її контакту в телефонах інших користувачів свідчать про те, що вона працює з філерами та ін’єкціями.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

«Українська правда» заявила про тиск на редакцію після розслідування «Непридатні»