Завтра керівники фракцій та груп Верховної Ради проведуть засідання з силовиками

Керівники фракцій та груп Верховної Ради завтра скликані закрите засідання з представниками силових груп на тлі ескалації конфлікту з Росією.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на заяву народного депутата Петра Порошенка.

«Завтра, попередньо о 16.00, відбудеться закрите засідання керівників фракцій і груп і представників груп ... із представниками силового блоку — це міністр оборони, міністр внутрішніх справ, керівник Служби безпеки, керівництво розвідок, і військової, і зовнішньої розвідки, ... Національного банку, Міністерства фінансів», — зазначив Порошенко.

Він додав, що на зустріч планують запросити і прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

На засіданні учасники обговорюватимуть як можна підвищити обороноздатність України через загрозу повномасштабного вторгнення з боку РФ.

Раніше президент США Байден заявив, що Росія може вторгнутися вже 16 лютого. За його словами, такі дані отримала американська розвідка.

На тлі загрози Байден закликав громадян США залишити Україну протягом 48 годин. Також посольство країни наказало дипломатам виїхати та призупинило надавати консульські послуги, частину співробітників перекинули до Львова.

Слідом за заявами США, закликають покинути Україну і громадян Австралії, Нової Зеландії, Фінляндії, Чорногорії та Північної Македонії.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини та публікує дивовижні історії. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Нова зустріч у нормандському форматі: як Україні реанімувати мінський процес