Збірна України з футболу поступилася Уельсу і не зіграє на ЧС-2022 (відео)

У неділю, 5 червня, збірна України провела фінальний поєдинок плейоф кваліфікації на Чемпіонат світу-2022 в Катарі. Збірна України програла Уельсу. Валлійці перемогли з рахунком1:0

Уельс відкрив рахунок на 35 хвилині. Гарет Бейл пробивав зі штрафного, Андрій Ярмоленко зрізав м'яч у свої ворота — автогол.

Наприкінці першого тайму проти Ярмоленка сфолили у штрафному майданчику. Арбітр мав призначити пенальті, однак після перегляду відеоповтору рефері вирішив цього не робити.

Протягом всього матчу українська збірна створювала безліч моментів біля воріт суперника, однак жодного так і не змогла реалізувати.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Перша ракетка світу підтримала Україну після перемоги на Ролан Гаррос (відео)