404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Зеленський 20 жовтня виступить у Верховній Раді із щорічним посланням щодо ситуації в Україні

Завтра у Верховній Раді в посланні президента будуть відповіді на питання, які ставлять депутати й суспільство. Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив перший заступник голови Верховної Ради, представник президента в парламенті Руслан Стефанчук на засіданні Погоджувальної ради лідерів фракцій та голів комітетів парламенту.

Він зазначив, що заплановане послання президента до парламенту буде відбуватися «у повній відповідності з Регламентом ВР».

Стефанчук додав, що в посланні будуть окреслені основні положення стану зовнішньої та внутрішньої ситуації в Україні, а також будуть відповіді «на багато питань, які ставлять особливо останнім часом».

Президент Володимир Зеленський 20 жовтня звернеться до парламенту з традиційним щорічним посланням.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявляє, що завтра в парламенті, окрім звернення президента України Володимира Зеленського, пропонується заслухати і міністра охорони здоров'я Максима Степанова.

«Ми не можемо проводити Годину запитань до уряду, але ми можемо заслухати інформацію. Є пропозиція провести заслуховування інформації, завтра запросити міністра охорони здоров’я... 20 хвилин на виступ представника уряду і після цього — запитання від депутатських фракцій і груп — до 21-ї хвилини», — сказав Разумков.

Він додав, що міністр охорони здоров’я має доповісти щодо поточного стану боротьби з COVID-19 в Україні.

Верховна Рада України на своєму каналі в Telegram оприлюднила порядок денний на завтрашнє засідання.

На 10:00-10:30 передбачені виступи представників фракцій і груп. На 10:30 запланований виступ Президента України із зверненням до Верховної Ради.

Після цього пропонується розглянути проєкт Постанови «Про заходи протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) та захисту всіх систем життєдіяльності країни від негативних наслідків пандемії та нових біологічних загроз» (№4228).

 

Не питай мене чому