Зеленський обіцяє переселенцям нове житло. Не просте, а з сонячними панелями
Офіс президента

Президент Володимир Зеленський заявив, що уряд готує проєкт будівництва житла для внутрішньо переміщених осіб у співпраці з НАК «Нафтогаз». Там будуть сонячні панелі.

Про це він сказав на форумі «Україна 30. Інфраструктура».

«Житло для переселенців — це частина програми «Велике будівництво», готуються матеріали. Окремо до цієї частини підключений «Нафтогаз», так як ми будемо будувати, пропонувати формат повністю з сонячними панелями, батареями. Там складна історія, але вона буде в цьому році запропонована», — розповів президент.

Зеленський описав свій план інфраструктурної розбудови України, зокрема в наступні три роки планується реставрація замків та старих театрів.

Для аеропорту на Донбасі шукають місце — Зеленський

Цього року влада планує знайти місце для будівництва та почати проектування аеропорту, який забезпечив би цивільне авіасполучення для Донецької та Луганської областей.

Про це Зеленський сказав у інтерв’ю телеканалам під час форуму «Україна 30. Інфраструктура», його процитувала пресслужба Офісу президента.

Ми могли б відкрити Маріупольський аеропорт, відновити та оновити його, але сьогодні військові говорять, що це небезпечно. Між Луганською та Донецькою областями зараз будуть знаходити також точку, і в цьому році ми почнемо проектування нового аеропорту для цих двох областей

З точки зору географії точка між цими областями — це адмінмежа областей, тож фраза Зеленського викликає деяку неясність.

Президент розповів, що запропонував керівництву профільних відомств вирішити  питання проблемних напрямків, зокрема, авіасполучення з Донбасом.

Лобісти з України намагаються зіпсувати відносини влади з МВФ, каже Зеленський