404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
 
Зеленський передав Національну академію держуправління від ДУС до Міносвіти
УНІАН

Президент України Володимир Зеленський передав Національну академію державного управління при президентові України (НАДУ), включно з Дніпропетровським, Львівським, Одеським, Харківським регіональними інститутами державного управління, до Міністерства освіти і науки України.

Про це стало відомо з його Указу № 487/2020 «Про впорядкування використання об'єктів державної власності, що перебувають в управлінні Державного управління справами».

Зеленський ухвалив таке рішення після пропозицій Кабміну та Державного управління справами (ДУС), а також за результатами розгляду звернення КНУ імені Тараса Шевченка.

Президент підкреслив, що Міносвіти необхідно зберегти науково-педагогічний та освітній потенціал навчального закладу та його матеріально-технічну базу. Гарант наголосив, що відомство має забезпечити подальше провадження освітньої та наукової діяльності. 

Довідка

У серпні 2019 року понад 400 випускників НАДУ при президенті України підтримали звернення до Зеленського. Вони просили очільника держави зберегти НАДУ, забезпечити її модернізацію, а також створити тристоронню контактну групу для напрацювання спільного бачення і пропозицій подальшого розвитку Академії держуправління.

НАДУ створили у 1995 році для підготовки вищих управлінських кадрів. Академія знаходилась у прямому підпорядкуванні ДУС, а не Міносвіти.

Chas News повідомляв, що Зеленський звільнив трьох голів ОДА «згідно з поданими ними заявами».

Раніше ми писали, що Зеленський запропонував, щоб діти померлих від COVID-19 медиків безоплатно навчались у вишах.

Чи варто очікувати на Термінатора? Мінцифри запустило освітній серіал про штучний інтелект