404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
«Я був упевнений, що він передасть нам цих убивць». Зеленський просив Лукашенка видати «вагнерівців»
УНІАН

Президент України Володимир Зеленський сказав, що операція по «вагнерівцям» готувалася точно не в Україні. Гарант розповів, як просив самопроголошеного лідера Білорусі Олександра Лукашенка видати Україні бойовиків. Проте той цього не зробив.

Про це Зеленський заявив в інтерв’ю для програми «VIP з Наталією Мосейчук».

«Коли вагнерівці були на території Білорусі, я подзвонив Олександру Григоровичу, я попросив його, я його попередив, що готовий передати йому всю інформацію щодо цих людей, там були прізвища, ми розуміли, хто це такі… Він сказав мені по телефону: «Я розумію, дорогий Володимир Олександровичу, я не підведу, все буде нормально, я розберусь». Я був упевнений, що він передасть нам цих убивць», — наголосив він.

Офіс президента просив у МІ-6 завадити виходу фільму Bellingcat про «вагнерівців» — ЗМІ

Український лідер говорить, що така операція дійсно готувалась, проте не українськими спецслужбами. Її ідею подали інші країни, які бажали втягнути Київ у цю історію, каже Зеленський. Український політик задоволений тим, що операція не вдалась, оскільки це могло погано закінчитися для України.

«Ми з вами бачили, що було в Білорусі, як посадили літак, чим це закінчилось, чим закінчуються такі спецоперації тієї чи іншої країни. Тож, це точно не була наша операція. Я точно розумію, що ця ситуація, ідея цієї операції була інших країн, точно не України, і те, що Україну максимально затягували в це питання — це правда», — резюмував президент України.  

Раніше Порошенко заявив, що санкціонував спецоперацію із затримання «вагнерівців» в 2018 році. 

Знову перенесли. Фільм про операцію довкола «вагнерівців» вийде після літа — журналіст Bellingcat