Зеленський розповів, чого не вистачає Україні для переходу у наступ

Президент Володимир Зеленський вважає, що перемога України у війні з Росією має бути досягнута на полі бою. Проте для цього українська армія повинна не поступатися російській в оснащенні військовою технікою.

Про це він розповів в інтерв'ю Financial Times .

«Для наступу потрібно вдесятеро більше техніки та людей. Бажання у нас більше, а техніки менше. Тому ми не можемо занадто потужно просуватися вперед. Поки цього не буде, нам діяти складно, будуть великі втрати, а люди для мене — це пріоритет», — наголосив президент.

За його словами, повернення до лінії розмежування станом на 24 лютого буде тимчасовою перемогою, після чого Україна наполягатиме на повній деокупації територій.

«Це війна за незалежність та свободу нашої держави, справедливою перемогою буде відновлення територіальної цілісності та суверенітету України», — заявив Зеленський.

Одночасно він зазначив, що готовий до прямих переговорів з володимиром путіним, якщо серйозно стоятиме питання закінчення війни.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Бій тривав 14 годин: як львівські десантники розбили псковських «голубих беретів» (відео)