Зеленський відповів Путіну на заяви про «один народ» і «зовнішнє управління»
УНІАН

Президент Володимир Зеленський прокоментував слова Володимира Путіна про Україну та заявив, що українці і росіяни «точно не є одним народом».

В інтерв'ю виданню «Інтерфакс» президент заявив, що для нього факти завжди красномовніші, ніж будь-які заяви.

«Зрозуміло, що тези про будь-яке «зовнішнє управління» — суто пропагандистська мантра для внутрішнього споживача в самій Росії», — прокоментував Зеленський.

Відповідаючи на питання про фразу президена Росії про «один народ», Зеленський заявив, що це точно не так. «Ми, повторю ще раз, не один народ. Були б одним народом, то в Москві, швидше за все, ходили б гривні, а над Держдумою майорів би жовто-блакитний прапор», — додав він.

При цьому президент України вважає, що в українців та росіян є багато спільного. Також він висловив думку, що «російський народ точно не хоче будь-яких ескалацій і кривавих експансій», а «в російському суспільстві немає бажання продовжувати агресію проти України».

На думку Володимира Зеленського, в усьому вина пропаганда, яка вже давно працює в Росії.

Що передувало

Володимир Путін, президент Росії, 30 червня відповідав на питання росіян під час «прямої лінії».

Він заявив, що ключові питання життєдіяльності України вирішуються не в Києві, а в Вашингтоні, Берліні та Парижі.  Українців і росіян він назвав «одним народом», але українську владу вважає «недружньою».

Путін назвав українську владу недружньою, але від зустрічі із Зеленським не відмовився