Зеленський виступив з промовою про війну на церемонії Grammy (відео)

В ніч на 4 квітня президент Володимир Зеленський виступив з промовою на церемонії вручення музичної нагороди Grammy. Відео зі зверненням показали на двох екранах на сцені.

Про це повідомляє The New York Times.

«Наші музиканти носять бронежилети замість смокінгів. Вони співають пораненим у лікарнях, навіть тим, хто їх не чує. Але музика все одно прорветься. Ми захищаємо нашу свободу жити, любити, звучати на землі», — сказав президент.

Він додав, що за час війни в Україні померло 153 дитини, поранено понад 400 — «І ми ніколи не побачимо, як вони малюють».

«Війна. Що є найсильнішим контрастом до музики? Тиша зруйнованих міст і вбитих людей. Наші діти малюють ракети, а не падаючі зірки», — сказав Зеленський.

Президент України закликав музикантів у будь-який спосіб підтримувати Україну та не мовчати про страшні злочини рф.

«Ми боремося з Росією, яка приносить жахливе мовчання своїми бомбами. Мертва тиша. Наповніть тишу своєю музикою. Заповніть його сьогодні, щоб розповісти про нашу історію. Розкажіть правду про війну у своїх соціальних мережах, по телевізору. Підтримайте нас у будь-який можливий спосіб. Будь-який, але не тиша», — підсумував Зеленський у зверненні.

Після промови американський співак Джон Ледженд із українською співачкою Мікою Ньютон виконали пісню «Free», присвячену Україні.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

На Оскарі хвилиною мовчання вшанували жертв війни в Україні (відео)