Жартував про поразку на Євро і хвалився, «як налякали олігархів». Новорічне привітання Зеленського (відео)
president.gov.ua

Традиційно в новорічну ніч українців привітав президент країни. Напередодні 2022 року Володимир Зеленський говорив довго — понад 20 хвилин.

Сhas News виокремив найцікавіше.

Про надзвичайних українців

Я буду говорити не про те, що було зроблено, а про тих, хто це зробив... Наші люди. Звичайні громадяни. Хоча ні. Наші надзвичайні люди і громадяни України! Ті, хто для порятунку одного немовляти здіймаються в небо, щоб на землі пролунало одне «Дякую!». Ті, хто здіймає в небо «Мрію», щоб доставити вакцину в десятки країн, аби на планеті пролунали мільйони «Thanks!», «Danke!», «Merci!», «Gracias!».

Про золото депутата

Ми раділи кожній медалі наших олімпійців! Здається, здобували кожну медаль разом. Бігли поруч з ними, перепливали басейни й боролися разом з Беленюком... Вперше політик і народний депутат не вивозить, а привозить золото в Україну!

Про «політкоректну» поразку від Англії

Україна – у топ-8 найкращих у Європі. І це звучить круто! В 1/4 фіналу ми програли Англії тільки тому, що наші хлопці не хотіли зіпсувати відносини України зі стратегічним партнером.

Про довге святкування Незалежності

А як ми відзначали цього року День Незалежності! Ви пам'ятаєте? Ми святкували цей день майже тиждень, тому питання «Пам’ятаєте?» не риторичне.

Про Кримську платформу

Як гучно цього року пролунало «Крим – це Україна!» Голосом не тільки України, а ще 46 учасниць Кримської платформи. Ми можемо сказати: ми повернули Крим у світовий порядок денний.

Про порятунок людей з Афганістану

І як тихо, без зайвих слів і вагань, професійно й мужньо наші військові розвідники врятували тисячі людей в Афганістані. Весь світ аплодував їм стоячи!

Про олігархів

А як ми налякали олігархів? Вперше вони бояться закону. Одного закону. І настільки бояться, що лякають всіх нас.

Про врожай і ринок землі

Лякали, що ми замерзнемо. Але ціни на газ для наших громадян не зросли. Лякали, що ми будемо голодні. А ми вперше зібрали понад 100 мільйонів тонн урожаю. І це рекорд для незалежної держави.

До речі, зібрали на землі, яку мали вивезти вагонами. Принаймні так нас лякали. Але ринок землі запустився. Мільйони українців стали реальними власниками своєї землі.

Про побажання сусідам

Щоб сусіди в гості до нас — з холодцем і з пляшкою, а не зі зброєю й без стуку... І щоб родичі приїжджали. І щоб приїжджали частіше. З Донбасу, з Криму. Але не в гості, а до себе, поверталися додому, адже всі ми — одна сім'я. І Донбас, і Крим. И как только мы уберем линию разграничения в голове, она исчезнет и на карте.