Жителів Київщини можуть евакуювати у разі критичної ситуації в енергетиці — голова ОВА

Жителів Київської області можуть тимчасово переселити в інші регіони у разі критичних пошкоджень інфраструктури під час зими.

Про це голова Київської ОВА Олексій Кулеба розповів в інтерв'ю Onet Wiadomości.

Він заявив, що Київщина готова на 99% до опалювального сезону. Водночас йде підготовка і до можливих негативних наслідків, які можуть спричинити регулярні удари по об'єктам критичної інфраструктури.

В області мають розгорнути 754 пункти обігріву, де буде альтернативне опалення, зокрема, дровами. Їх облаштують в адміністративних будівлях, школах та дитсадках.

У цих пунктах місцеві жителі зможуть отримати теплий одяг, гарячу їжу, зарядити телефони та перечекати найбільш кризові моменти.

Водночас у разі критичних пошкоджень інфраструктури допускається евакуація мешканців в інші регіони.

«Якщо ми зрозуміємо, що інфраструктура настільки пошкоджена, що ситуацію не вдасться вирішити швидко, маємо план, як тимчасово перевезти людей у регіони, де ситуація більш стабільна», — сказав Кулеба.

Оновлено

Олексій Кулеба у своєму телеграм-каналі заявив, що жодних евакуаційних заходів на території Київської області не відбувається та в найближчий час не планується.

«Ситуація з енергетикою складна, проте під контролем. Усі працюють на своїх місцях. Електроенергія в області вже почала відновлюватися. Про всі плани дій жителі Київщини будуть знати завчасно», — наголосив він.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

В Україні з'являться точки із доступом до інтернету від Starlink у публічних місцях