Авіакомпанія в Новій Зеландії влаштує спеціальний рейс для вакцинації від СOVID
Getty Images

У Новій Зеландії мотивують робити щеплення проти коронавірусу можливістю отримати дозу вакцини на борту літака. Спеціальний політ влаштовує авіакомпанія Air New Zealand в рамках «Суперсуботи» 16 жовтня, під час якої новозеландців закликають активно вакцинуватися.

Про це пише CNN.

Щоб мати можливість потрапити у незвичний рейс, мешканцям Нової Зеландії треба зареєструватися на вакцинацію та вибрати місцем її проведення Air New Zealand Jabaseat. Політ буде безкоштовним — тим, кого оберуть, треба лише дістатися аеропорту Окленда. В Air New Zealand попереджають, що кількість місць у літаку обмежена.

ВООЗ назвала країни, де досі не почалась вакцинація від COVID-19

Окрім вакцини Pfizer гості отримають екскурсію по ангару Air New Zealand, безкоштовні закуски протягом польоту і пам'ятний посадковий талон.

Нова Зеландія — не єдине місце, де вакцинуватися від COVID пропонуються в незвичайних місцях. Щоб заохотити більше людей, в Швеції вакцинували в банкетному залі Нобелівської премії. А у Нью-Йорку пропонували зробити знімки знаменитого синього кита в Американському музеї природознавства.

В Україні хочуть спростити доступ до вакцинації та дозволити щепити людей не лише лікарям