Зимова Олімпіада-2022. Результати виступів українців та яка країна стала лідером медального заліку 11 лютого
Getty Images

У четвер, 10 лютого, спортсмени на зимових Олімпійських іграх-2022 у Пекіні продовжили боротися за нагороди.

У сьомий змагальний день у столиці Піднебесної розіграли сім комплектів медалей у семи видах спорту.

Збірна України наразі залишатися без медалей. Цього дня на старт вийшли 12 представників України.

Наші спортсмени виступали у гірськолижному спорті, біатлоні, лижних перегонах, стрибках з трампліна, скелетоні, бобслеї, а також шорт-треку, в якому Україна дебютувала на зимових Олімпіадах.

Результати виступів українців у сьомий змагальний день Олімпіади-2022

Гірськолижний спорт. Супергігант. Жінки (Анастасія Шепіленко — 37 місце)

Лижні перегони. Класичний стиль. 15 км. Чоловіки (Руслан Перехода — 78 місце, Олексій Красовський — 77)

Біатлон. Спринт. 7,5 км. Жінки (Ірина Петренко — 40 місце, Юлія Джима — 8, Анастасія Меркушина — 24)

Бобслей. Монобоб. Жінки. Офіційне тренування. 3-й заїзд (Лідія Гунько — 20 місце)

після завершення 3-го заїзду - Монобоб. Жінки. Офіційне тренування. 4-й заїзд (Лідія Гунько — 20 місце)

Стрибки з трампліна. Великий трамплін. Чоловіки. Кваліфікаційний етап (Антон Корчук  56, Віталій Калініченко  43 місце, Євген Марусяк  49). Як наслідок, останні двоє пробилися до наступного етапу змагань.

Шорт-трек. 500 м. Чоловіки. 3-й забіг (Олег Гандей - фінішував четвертим у своєму забігу та не вийшов до чвертьфіналу)

Скелетон. Чоловіки. 3-й етап (Владислав Гераскевич — 17 місце)

Скелетон. Чоловіки. 4-й етап (Владислав Гераскевич  17 місце)

Два світові рекорди за день. Хто їх встановив

Нільс ван дер Пул, шведський ковзаняр на дистанції 10 тис. м дійшов до фіналу за 12 хв.30,74 сек., побивши попередній рекорд (який також належав йому) — 12 хв. 32,95 сек.

Для Ван дер Пула це друге золото Олімпіади-2022: першу медаль він отримав 6 лютого на дистанції 5 тис.м, оновивши олімпійський рекорд (6 хв. 8,84 сек.). Ця медаль стала першим золотом для Швеції з 1988 року.

Ще один рекорд сьогодні встановила Сюзанне Схюлтінг, нідерландська шорт-трекістка. Спортсменка фінішувала у чвертьфіналі змагань на дистанції 1 тис. м за 1 хв. 26,514 сек. та забезпечила собі місце у півфіналі.

Які країни потрапили до трійки лідерів медального заліку 11 лютого

Перше місце медального заліку здобула Німеччина, в активі якої 11 медалей — сім «золотих» та чотири «срібні».

На другомі місці Норвегія, з 14 медалями. Шість з них «золотих», три «срібні» і п'ять «бронзових».

І на третьому місці Нідерланди. У цієї країни п'ять золотих медалей, чотири «срібла» та одна «бронза».

Раніше Chas News писав, як виступили українці 10 лютого та в учасника з якої країни виявили позитивний допінг-тест.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини та публікує дивовижні історії. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.