«Зробив неможливе»: український військовий збив російську крилату ракету з кулемета

Військовий Повітряних сил ЗСУ збив російську крилату, що прямувала на Київську область, за допомогою кулемета. Це сталося вранці 12 червня.

Про це повідомили Повітряні сили ЗСУ. 

«Збити ворожу ракету з кулемета — завдання надзвичайно складне. Але відповідальність та розуміння того, що життя багатьох людей залежить від тебе, роблять неможливе», — заявив Сергій з позивним «Доктор Мом».

У цивільному житті чоловік працював медиком, але нині несе бойове чергування у складі мобільної вогневої групи. 

Захисник розповів, як вранці 12 червня його підрозділ отримав команду «готовність» й він разом з побратимами негайно вирушили на позицію. Бійцям вдалося перехопити ракету, що прямувала на Київщину. 

«По рації повідомили, що наша ціль вже близько. Кілька секунд і ми побачили ворожу ракету, що неслася у бік Василькова. Не вагаючись, взяв свій кулемет і відкрив вогонь по цілі. В думках було лише одне — маю влучити! Пустивши чергу з кулемета побачив, що ракета почала відхилятися від курсу та знижуватись», — пригадав військовий.

Сергій наголосив, що емоції у той момент «переповнювали». У те, що дійсно збив ракету з кулемета, він повірив лише тоді, коли на власні очі побачив уламки. Водночас боєць вважає, що нічого особливого не зробив. 

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Як наші бійці за допомогою FPV-дронів збивають ворожі БПЛА-розвідники (відео)