ЗСУ на Донбасі не лише обороняються, а й просуваються вперед — штаб ООС (відео)

Українські військові на Донбасі на одному з напрямків звільнили три села та посунули фронт на 15 км.

Про це повідомляє пресцентр Операції об'єднаних сил.

«Артилерія ворога на фронті не замовкає ні на хвилину. Але чисельна перевага противника не означає, що рашисти залишаються безкарними. Кожна наша відповідь завдає окупантам відчутних втрат», — йдеться у повідомленні.

У штабі ООС наголосили, що на окремих напрямках Збройні сили не тільки обороняються, а й поступово просуваються вперед. Так, нещодавно було звільнено три села у Донецькій області та посунуто ділянку фронту на 15 км.

При цьому військові не уточнили назви звільнених населених пунктів, а також час та напрямок проведення успішних контрнаступальних дій.

 

ДОНБАС: ЗВІЛЬНИЛИ ТРИ СЕЛА ТА ЗНИЩИЛИ ВОРОЖУ ТЕХНІКУ Артилерія ворога на фронті не замовкає ні на хвилину. Але чисельна перевага противника не означає, що рашисти залишаються безкарними. Кожна наша відповідь завдає окупантам відчутних втрат. На окремих напрямках на Донбасі ЗСУ не тільки обороняються, а й поступово просуваються вперед. Так, нещодавно наші воїни звільнили три села на Донеччині і посунули ділянку фронту на 15 км. Детальніше – на відео.

Posted by Угруповання Об'єднаних сил / Joint Forces Task Force on Monday, June 13, 2022

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Карта бойових дій в Україні станом на 13 червня