Українські військові звільнили село П’ятихатки у Запорізькій області. Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.
Загалом, за її словами, наші бійці за два тижні звільнили вісім населених пунктів: Лобкове та П’ятихатки на Мелітопольському та Новодарівку, Левадне, Сторожеве, Макарівку, Благодатне і Нескучне на Бердянському напрямку.

Сили оборони просунулися в глибину противника до 7 км. Звільнена на півдні площа складає 113 км кв.
Також наші підрозділи продовжують наступальні дії біля Бахмута, де минулого тижня просунулися в глибину противника на декількох ділянках.
Оновлено
Село звільнили бійці 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади та 2-го окремого стрілецького батальйону.
Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.
