404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
«Зворушливий момент єдності». Вакцину від коронавірусу доставили у всі країни ЄС
Getty Images

Вакцину від COVID-19 доставили в усі країни Європейського Cоюзу.

У державах робитимуть щеплення громадянам з 27 грудня. Про це сказала очільниця Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн у Twitter.  

«Ми починаємо перегортати сторінку важкого року. Сьогодні день доставки, а завтра вакцинація проти COVID-19 почнеться по всьому ЄС. Вакцина стала доступна одночасно для всіх держав ЄС, і люди почнуть приймати вакцину в Афінах, у Римі, у Гельсінкі, в Софії. Наші Європейські дні вакцинації — це зворушливий момент єдності і європейської історії успіху», — підкреслила вона.

Незабаром ЄС матиме більше вакцин, каже фон дер Ляєн. Це станеться, коли їхню безпеку і ефективність підтвердять. Президент Єврокомісії запевнила, що Союз забезпечив достатню кількість вакцин для всього населення блоку, а також мешканців країн Європейської економічної зони.

«Вакцинація дозволить нам поступово повернутися до нормального життя…Але доки цього не сталося нам потрібно зберігати пильність. Ми маємо захищати себе і своїх близьких від вірусу. Лишаємося в безпеці разом. Зробімо 2021 рік нашим роком відновлення і надії», — підсумувала фон дер Ляєн.

У тему:

Chas News повідомляв, що Moderna викликала важку алергічну реакцію в американського лікаря.

Раніше Ватикан дозволив використовувати вакцину від COVID-19 з абортивних матеріалів.

Лукашенко не вакцинуватиметься від COVID-19 через скептицизм