З'явилися супутникові фото ракетного удару по суднобудівному заводу у Керчі

Супутник компанії Planet Labs зафіксував наслідки ракетного удару по суднобудівному заводу «Залив» у Керчі. Відповідні фото опублікував проєкт «Схеми».

На світлинах помітно місце ураження на заводі та військове судно, яке також виглядає пошкодженим.

«За моїми даними на 4 листопада у Керчі на момент вибухів знаходився тільки один корабель, здатний нести ракети класу «Калібр», а саме «Аскольд». Я думаю, що цей корабель, як ми бачимо, стояв вже біля причалу і його доводили до розуму, бо вже у грудні його мали б здати. Видно, що він ще на плаву, але верхня частина судна помітно пошкоджена», — розповів журналістам капітан 1-го рангу ВМС запасу Андрій Риженко після аналізу зображень.

«Аскольд» — це малий ракетний корабель 22800 типу «Каракурт», який може нести до 8 ракет «Калібр». Його спустили на воду у 2021 році.

Нагадаємо, командувач повітряних сил ЗСУ Микола Олещук повідомив, що ввечері 4 листопада по заводу «Залив» було завдано удару ракетами SCALP французького виробництва. Зранку він підтвердив ураження ворожого корабля.

Міноборони рф також підтвердило пошкодження корабля.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Крим беззахисний перед ракетами Storm Shadow, які застосовує Україна — Повітряні сили