Абрамович приїжджав до Києва, щоб шукати варіанти припинення війни — Джемілєв

3 березня підсанкційний російський бізнесмен Роман Абрамович приїжджав до Києва та намагався шукати шляхи припинення війни.

Про це розповів лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, пише Крим.Реалії.

За його словами, у Абрамовича та народного депутата Рустема Умєрова спостерігалися симптоми отруєння, коли вони в цей день відвідували офіс Джемілєва у Києві.

Кримськотатарський лідер вважає, що російські спецслужби хотіли отруїти саме Умєрова, адже приїзд Абрамовича був засекречений.

Джемілєв зазначив, що із розмови з олігархом він сприяє припиненню війни не тільки, щоб з нього зняли санкції,  а і тому, що «побоюється за майбутнє своєї країни» і вважає, що якщо рф «не вийде з української проблеми», то на неї чекає крах.

Втім, Джемілєв сказав йому, що санкції знімуть тільки тоді, коли росія припинить вогонь на повність залишить території України, включно з Донбасом та Кримом. За його словами, Абрамович на це погодився, але зауважив, що не знає як на такі умови погодиться кремль.

Водночас Джемілєв не виключає, що приїзд олігарха міг бути погоджений з путіним, але вважає це малоймовірним.

Раніше Подоляк розказав, яка роль у Абрамовича на переговорах з рф.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

На острові Джерсі заморозили $7 млрд активів Романа Абрамовича