Львівська обласна рада звертається до Кабінету міністрів та Міністерства молоді та спорту з ініціативою про присвоєння стадіону «Арена Львів» імені Степана Бандери, голови Проводу Організації українських націоналстів (ОУН).
За це рішення проголосували 68 депутатів з 84, зазначають у фракції «ЄС» в облраді. Львівська обласна влада не може самостійно перейменувати спортивну арену, тому що вона є державним підприємством і знаходиться в державній власності.
Не виключено, що спроба надати львівському стадіону імені Степана Бандери може викликати негативну реакцію деяких країн, як це було у випадку з тернопільським Міським стадіоном.
Інститут національної пам’яті Польщі та посол Держави Ізраїль в Україні розкритикували міську владу Тернополя за перейменування стадіону на честь лідера Української повстанської армії Романа Шухевича. Критики перейменування вважають, що Роман Шухевич співпрацював з нацистами під час Другої світової війни.
У 2013 році «Арена Львів» були дискваліфікована на час проведення відбору до чемпіонату світу 2018. Причиною дискваліфікації було використання футбольними фанами на трибунах нацистської символіки.
Після відкриття стадіону у 2012 році «Арена Львів» залишається фартовою ареною для збірної України з футболу. На львівському газоні наша команда провела 13 матчів: 11 виграла, 2 зіграла внічию і жодного не програла.