404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
«Арена Львів» імені Степана Бандери. Облрада просить уряд затвердити нову назву
Арена Львів

Львівська обласна рада звертається до Кабінету міністрів та Міністерства молоді та спорту з ініціативою про присвоєння стадіону «Арена Львів» імені Степана Бандери, голови Проводу Організації українських націоналстів (ОУН).

За це рішення проголосували 68 депутатів з 84, зазначають у фракції «ЄС» в облраді. Львівська обласна влада не може самостійно перейменувати спортивну арену, тому що вона є державним підприємством і знаходиться в державній власності.

Не виключено, що спроба надати львівському стадіону імені Степана Бандери може викликати негативну реакцію деяких країн, як це було у випадку з тернопільським Міським стадіоном.

Інститут національної пам’яті Польщі та посол Держави Ізраїль в Україні розкритикували міську владу Тернополя за перейменування стадіону на честь лідера Української повстанської армії Романа Шухевича. Критики перейменування вважають, що Роман Шухевич співпрацював з нацистами під час Другої світової війни.

У 2013 році «Арена Львів» були дискваліфікована на час проведення відбору до чемпіонату світу 2018. Причиною дискваліфікації було використання футбольними фанами на трибунах нацистської символіки.

Після відкриття стадіону у 2012 році «Арена Львів» залишається фартовою ареною для збірної України з футболу. На львівському газоні наша команда провела 13 матчів: 11 виграла, 2 зіграла внічию і жодного не програла.

Ізраїль вимагає від Тернополя скасувати надання міському стадіону імені Романа Шухевича (оновлено)