404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Армія України цього року отримає турецькі безпілотники Bayraktar ТВ2

В 2021 році ВМС України отримають комплекс безпілотних апаратів (БПЛА) Bayraktar ТВ2 турецького виробництва з поліпшеними характеристиками.

Про це заявив командувач ВМС ЗС України, контр-адмірал Олексій Неїжпапа під час робочої зустрічі з представниками турецької компанії Baykar Makina в Одесі, повідомляє ВМС України на своїй сторінці в Facebook.

Контр-адмірал подякував турецьким партнерам за співпрацю, вироблення спільної позиції та вирішення питань проєкту.

«Ми розробляємо безпілотні літальні комплекси. Для України, як підтримку, ми надаємо новітні технології, які маємо сьогодні. Ми завжди будемо ділитися з українськими партнерами своїм досвідом для того, щоб разом досягати поставлених цілей», — сказав гендиректор Baykar Makina Халук Байрактар.

Українська й турецька сторони розробили план дій.

Раніше командувач ВМС ЗС України Неїжпапа повідомляв про те, що для застосування на Чорному та Азовському морях Bayraktar матимуть збільшену дальність польоту. Українці використовуватимуть БПЛА для надводної розвідки, підтримки армії на березі і на морі.

Міністр оборони України Андрій Таран і президент Директорату оборонної промисловості Туреччини Ісмаїл Демір підписали меморандум про наміри спільних проєктів з будівництва бойових кораблів, БПЛА і всіх видів турбінних двигунів.

Також Таран і міністр національної оборони Туреччини Хулуси Акар підписали рамкову військову угоду між Кабінетом Міністрів України та урядом Турецької Республіки.

Турецькі безпілотники ефективно «попрацювали» у війнах у Сирії, Лівії та Нагірному Карабасі.

Як ми писали раніше, в Україні будуватимуть підприємство з виробництва військових дронів. Наша держава реалізовуватиме проєкт спільно з Туреччиною.

Дірка у небі. Чому українські військові літаки приречені падати