404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Байден обирає керівників на посади з питань довкілля та боротьби зі зміною клімату
Getty Images

Обраний президент США Джо Байден розглядає на призначення керівником Агентства з охорони довкілля (EPA) дві кандидатури. Про це з посиланням на власні джерела пише Reuters.

Байден розглядає можливість призначення Джини Маккарті, яка очолювала EPA в адміністрації президента Барака Обами, внутрішнім «царем клімату», відповідальним за координацію кліматичної політики між федеральними відомствами.

Байден також розглядає афроамериканця Майкла Рігана, який керує екологічним агентством Північної Кароліни, керувати EPA.

Однак перехідна команда Байдена поки не коментує перспективи цих призначень.

Обраний президент зустрівся з представниками перехідних команд у штаті Делавер у ці вихідні.

Про кандидатуру Майкла Рігана на посаду адміністратора EPA повідомляє Bloomberg із посиланням на трьох людей, знайомих з цим питанням, які попросили не називати своїх імен. Реган майже десять років працював під керівництвом двох президентів в EPA, а зараз є секретарем Департаменту якості довкілля в Північній Кароліні.

Обговорення відбуваються, коли Байден наближається до остаточних рішень щодо кандидатур на керівні посади в галузі охорони довкілля та енергетики. Список може включати також юриста з охорони довкілля Бренду Меллорі.

За словами двох людей, знайомих із цим питанням, ймовірним кандидатом є Річард Ревес, колишній декан юридичної школи університету Нью-Йорка, який був жорстким критиком політичних заходів адміністрації Трампа щодо охорони довкілля.

Усі ці потенційні кандидати додадуть різноманітності, яку Байден пообіцяв досягти для свого кабінету. Його перші кандидати на вищі посади викликали критику за відсутність достатньої кількості «кольорових». Ріган і Меллорі — афроамериканці. Ревес народився в Аргентині і іммігрував до США у віці 17 років.

Працівники команди переходу Байдена розглядають кандидатури голови Національної федерації дикої природи та колишнього чиновника штату Делавер Колліна О’Мари, а також Мері Ніколс, багаторічного керівника Управління повітряних ресурсів Каліфорнії.

Ріган також розглядався для інших головних ролей в рамках EPA, в тому числі як помічник адміністратора, зосереджений на політиці в галузі повітря або води.

Крім того, заявлялося, що Байден розглядає кандидатуру Маккарті, колишнього адміністратора EPA, на посаду керівника нового офісу Білого дому з питань зміни клімату, який координуватиме політику та підніме глобальне потепління на перше місце у виконавчому апараті. Маккарті, який майже чотири роки очолювала EPA за часів експрезидента Барака Обами, була рушійною силою його зусиль по боротьбі зі зміною клімату шляхом регулювання, включаючи підписаний План чистої енергії.

Маккарті раніше давала знак, що вона не бажає знову приєднуватися до EPA як адміністратор. Але посада у Білому домі дасть їй провідну роль координатора екологічної та кліматичної політики в органах виконавчої влади.

Байден вважає питання боротьби зі зміною клімату одним із основних напрямків своєї майбутньої адміністрації, прагнучи відновити США як світового лідера з цього питання. Він бажає примусивши всі федеральні відомства переглянути свою роль у вирішенні природоохоронної проблеми.

На своєму сайті Байден обіцяє «притягнути корпоративних забруднювачів до відповідальності за нестримне забруднення, яке створює основні умови, що сприяють непропорційним показникам захворюваності, госпіталізації та смерті від COVID-19 серед чорношкірих, латиноамериканців та корінних американців».

Команда обраного президента оголосила, що чиновники, які визначають політику, повинні бути «підзвітні людям і громадам, яким вони служать, а не забруднювачам і корпораціям. Вирішення питань екологічної та кліматичної справедливості є основним принципом кліматичного плану Байдена».

Як ми писали раніше, Байден офіційно представив нових ключових членів своєї адміністрації. Деякі з них раніше працювали у Білому домі за президентства Барака Обами.

Мін'юст США запросив інформацію про діяльність сина Байдена в Україні — ЗМІ