404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Байден пообіцяв Україні боротися за припинення війни на Донбасі та допомогти долати корупцію
Joe Biden page

Кандидат у президенти США від Демократичної партії Джо Байден офіційно визначив пріоритети щодо України у разі обрання президентом США. Як повідомляє «Європейська правда», про них ідеться у заяві кампанії Байдена та Камали Гарріс.

Заява, що має назву «Бачення Джо Байдена щодо відносин Америки з Україною», була оприлюднена 14 жовтня.

«Байден домагатиметься завершення конфлікту в Україні і працюватиме з європейськими союзниками, щоб підтримати Україну, яка прагне суверенного, демократичного і процвітаючого майбутнього, на яке вона заслуговує», — йдеться у заяві кампанії.

Байден обіцяє надати військову допомогу Україні, у тому числі летальну зброю, щоб допомогти українцям захиститися від російської агресії.

Він планує заохочувати український уряд, бізнес і громадянське суспільство до боротьби з корупцією і консолідації суспільства, щоб українські громадяни могли користується верховенством права та економічними можливостями.

«Джо Байден розуміє те, чого не розуміє Дональд Трамп: Україна бореться за захист своєї незалежності і суверенітету. Успіх України сприятиме кращій безпеці і стабільності Європи, що є в інтересах Америки», — стверджується в заяві.

Президентські вибори в США заплановані на 3 листопада.

Раніше ми писали, що британське видання The Economist прогнозує Байдену перемогу на виборах в США. 

У серпні Байден вже обіцяв Україні гроші і летальну зброю. Головний опонент Трампа на виборах вважає, що той відмовляється протистояти Путіну.

 

Взаємні образи та звинувачення. Як пройшли перші дебати Трампа і Байдена