404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Байден вважає Росію головною загрозою для США

Кандидат у президенти США від Демократичної партії Джо Байден вважає Росію головною загрозою для США, а Китай — найбільшим конкурентом. Його суперник Дональд Трамп назвав Китай конкурентом і ворогом США.

Кандидат у президенти США від Демократичної партії Джо Байден вважає Росію головним опонентом Сполучених Штатів у світовій політиці, повідомляє DW.

«Я вважаю, що найбільшою загрозою для Сполучених Штатів з точки зору руйнування нашої безпеки та наших альянсів є Росія», — заявив Байден в інтерв'ю програмі «60 хвилин» телеканалу CBS, яке було показане в неділю, 25 жовтня. Він додав, що «Володимир Путін намагається з усіх сил поширити дезінформацію» про нього. При цьому Китай Байден назвав «найбільшим конкурентом» США. На його думку, від того, як США діятимуть у конкурентній боротьбі з Китаєм, залежатиме, чи буде між державами силове протистояння.

Тим часом суперник Байдена і чинний президент Дональд Трамп головною загрозою для США назвав Китай. «Вони є противниками, конкурентами і багато в чому ворогами», — цитує слова Трампа про Китай агентство новин dpa. Крім того, Трамп продовжує звинувачувати Китай у поширенні коронавірусу, називаючи його «китайським».

Останніми роками громадськість активно обговорює позицію нинішнього президента США щодо Росії. Американські спецслужби припускали, що в 2016 році Росія проводила кампанію впливу, яка мала на меті не тільки поглибити розкол в американському суспільстві, але й допомогти Трампу стати президентом.

При цьому сам Трамп постійно повторює, що він найжорсткіше ставиться до Росії, якщо порівнювати з колишніми президентами США. Він вважає, що саме за його президентства Вашингтон запровадив різні санкції проти Москви. Однак сам Трамп уникає публічної критики президента Росії Володимира Путіна.

Як ми писали раніше, міністр оборони США Марк Еспер сказав, що Китай та Росія загрожують нацбезпеці США, порушують суверенітет інших країн та намагаються підірвати єдність західного світу.

 

Взаємні образи та звинувачення. Як пройшли перші дебати Трампа і Байдена