Байден заявив, що тільки «Господь Всемогутній» може змусити його знятися з виборів

Президент США Джо Байден наголосив, що не збирається зніматися з виборів на тлі закликів до нього зробити це після провальних дебатів із кандидатом від республіканців Дональдом Трампом.

Про це він сказав в інтерв'ю телеканалу ABC.

Очільника Білого дому запитали, чи зніметься він з виборів, якщо переконається, що не зможете перемогти Дональда Трампа.

«Якби Господь Всемогутній зійшов і сказав: «Джо, вийди з перегонів», я б вийшов із них. Господь Всемогутній не зійде», — зазначив Байден.

За його словами, він не думає, що є хтось більш кваліфікований, ніж він, щоб бути президентом США або виграти ці вибори.

На питання, чи впевнений він, що чесний із собою, коли каже, що у нього є ментальні та фізичні здібності бути на посаді ще чотири роки, Байден відповів ствердно.

«Останнє, що я хотів би зробити, це бути не в змозі відповідати цим вимогам. Як кажуть деякі провідні економісти й фахівці з питань зовнішньої політики, якщо я зупинюся зараз, я увійду в історію як досить успішний президент. Ніхто не думав, що я зможу зробити те, що ми зробили», — зауважив президент.

Вибори в США: що відомо

Чергові президентські вибори в США відбудуться 5 листопада 2024 року. Це будуть 60-ті в історії країни президентські вибори, на яких мають обрати 47-го президента США. Експрезидент США, мільярдер Дональд Трамп і чинний президент Джо Байден отримали необхідну кількість голосів делегатів для висування в президенти США. Ні Трамп, ні Байден офіційно не стануть кандидатами від партій доти, доки національні зʼїзди не проголосують цього літа за їхнє обрання.

Нагадаємо, 27 червня між Джо Байденом і Дональдом Трампом пройшли перші теледебати. Їх визнають невдалими для Байдена, оскільки після них американські медіа та соцмережі вибухнули єдиною думкою — Джо Байден, імовірно, застарий, щоб балотуватися в президенти.

На тлі цього редколегія газети The New York Times закликала Байдена знятися з виборів, а демократів — шукати іншого кандидата. Журналісти зазначили, що це найкраще, що Байден може зараз зробити для держави. Однак видання CNN з посиланням на джерела писало, що родина Байдена переконала його не залишати президентські перегони.

2 липня видання Bloomberg повідомило, що демократи можуть достроково висунути Байдена кандидатом у президенти США. Це потрібно, щоб уникнути внутрішньопартійних дискусій через невдалі дебати з Трампом

Проте 3 липня Джо Байден запевнив, що не знімається з виборів.

«Потрібно більше спати»: Байден доручив не планувати для нього заходів після 20:00 — ЗМІ