404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Без центу за душею. Ексвіцепрезидент США не має роботи та власного будинку
Getty Images

Колишній віцепрезидент США Майкл Пенс останні чотири роки був найближчим союзником Дональда Трампа, але 6 січня роздратував його відмовою брати участь у державному перевороті

Нині політик виїхав разом із дружиною до рідного штату Індіана. Але в нього немає ані будинку, ані значних статків. Другому після Трампа екслідеру фактично немає де жити.

Про це пише Business Insider.

Після виїзду з державної резиденції у Вашингтоні Майкл і Карен Пенс прибули до свого рідного міста Колумбус в Індіані, однак у них наразі немає роботи та свого помешкання. Вони взагалі не мають в Індіані нерухомості, хоча Пенс і очолював штат до 2017 року.

За даними джерел з Республіканської партії та оточення експрезидента Трампа, Пенсам доведеться пожити у когось в гостях. Спершу вони ночуватимуть на дачі в чинного губернатора Еріка Голкомба. За даними республіканців, близьких до Пенса, потім подружжя житиме у домі свого брата.

Пенси не мають власного житла вже близько десяти років. Свою нерухомість — скромний будинок в Індіанаполісі — вони продали ще в 1987 році. У 1999 Пенси купили помешкання в Единбурзі, в окрузі, від якого політик балотувався до Конгресу. Після перемоги на виборах подружжя переїхало до Вашингтона.

Пізніше політик вирішив балотуватися на посаду губернатора рідного штату, тож він з родиною переїхав до столиці Індіани, де зняв розкішну квартиру. У 2016 році, коли Пенс долучився до передвиборчої кампанії Трампа як кандидат на посаду віцепрезидента, то зазначив у декларації відсутність будь-якої нерухомості.

Окрім проблем з грошима та житлом Пенси мають іншу турботу — про власну безпеку. 6 січня, коли натовп прихильників Трампа пішов на штурм Капітолія у Вашингтоні, Пенс став однією з цілей заколотників.

Трамп був злий на Пенса через його відмову взяти участь у перевороті, а його прибічники вимагали публічної страти віцепрезидента та конгресменів. Врешті Пенс примирився з Трампом і відмовився ініціювати його усунення з посади

У цей час Пенсу приходило безліч погроз поштою, але з тих пір подружжя посилено охороняє Секретна служба.

На початку 2017 року, коли Пенс мав переїхати до державної резиденції як друга особа в державі, він звернувся по допомогу до Трампа, оскільки не мав грошей на меблі для нового житла.

Родина Пенса на той момент перебувала у фінансовій скруті через банкрутство його старшого брата. Попередній віцепрезидент Джо Байден вивіз свої меблі, тож у резиденції фактично не було на чому спати, а грошей новий господар приміщення не мав. Тоді Трамп перерахував у фонд віцепрезидента близько $750 тисяч, щоб Пенсу та другій леді було на що жити.

Пенсу нині 61 рік, так що шанси попрацювати і стулити копійку до копійки у політика ще є.

Тим часом від початку січня після штурму Капітолію кількість виборців, зареєстрованих у Республіканській партії, різко скоротилася. За офіційними даними, протягом місяця понад 30 тисяч республіканців покинули партію.

Пенс заявив Трампу, що не зможе скасувати результати виборів президента — ЗМІ